Blackmagic ATEM Mini Canlı Yayın

Kiralık ATEM Mini HDMI Live Stream

4 Kanallı Canlı Yayın HDMI Switcher
1080p60'a kadar Giriş / Çıkış 10-Bit 4: 2: 2
2 x Mini Audio Inputs
4 x HDMI Inputs
1 x HDMI Output
Webcam Output USB-C
Ethernet ATEM Kontrolü

200-tl-Sayfa-01
TANITIM
TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇİNDEKİLER
FİYAT LİSTESİ

 

Blackmagic Design Atem Mini Canlı Yayın Cihazı, 4 adet HDMI girişi içerir ve YouTube, Facebook Live ve hatta Skype gibi servisler ve yazılımlar üzerinden, herkesin çok kameralı yapımlarını internette canlı yayınlamasını mümkün kılan kullanımı kolay ve sezgisel bir tasarıma sahip. Kameraların, bilgisayarların ve hatta oyun konsollarının canlı anahtarlanması için kullanılabilen, yüksek kaliteli 4 HDMI girişini bağlamanız yeterli. Heyecan veren resim içinde resim efektleri için dahili bir DVE’ye, yayın kalitesinde geçişlere, mavi veya yeşil perde arka planlarını çıkarmaya yarayan upstream keyer’lere, özel grafiklerin bindirilmesi için bir downstream keyer’e, ses girişlerine, bir miksere ve daha nice özelliklere sahip oluyorsunuz. İnternet üzerinden yayın yapmak için, ATEM Mini’nin bir internet kamerası gibi çalışan bir USB çıkışı da var yani, her türlü video yazılımına bağlayabilirsiniz. Ayrıca, projektörler için HDMI video çıkışı da var. 
Yeni ATEM Mini; internet üzerinden YouTube için canlı yayın veya Skype ile yenilikçi, işle ilgili sunumlar için, profesyonel çok kameralı yapımlar oluşturmayı kolaylaştırıyor. ATEM Mini’yi bağlayın ve 4 adet yüksek kalite video kamera girişinin arasında, çok daha kaliteli görüntülerle canlı anahtarlama yapabilirsiniz. PowerPoint slaytları sunmak veya bir oyun konsolu eklemek için bir bilgisayara bile bağlamanız mümkün. Dahili DVE, heyecan veren resim içinde resim efektler oluşturmanıza imkan tanır. Bu da canlı yorumlar için mükemmeldir! Ayrıca tonlarca video efekti de var! İnternet üzerinden canlı yayın yapmak için, ATEM Mini’nin bir internet kamerası gibi çalışan bir USB çıkışı var yani, her video yazılımına bağlayabilirsiniz. Ayrıca, projektörler için HDMI video çıkışı var! Söyleşiler ve sunumlarda, iyi kalite masa üstü ve yaka mikrofonlarını kullanmanız için mikrofon girişleri bulunur. Yüksek kalite işler yapması için ATEM Mini’de gizli olan dahili yayın özellikleri bile var!

Dahili ses mikseri hem kamerayı hem de harici sesi hassas seviye ile kontrol etmenize ve mevcut altı ses girişi ve iki kanalın hepsinde balans ayarlamalarına izin verir. Mikser, kanal başına seçilebilir Açma / Kapama / Ses İzleme-Video özelliklerine ek olarak, kanal başına ayrı kazanç kontrolü, seviye ve tepe ölçümü ve kompresör, kapı, sınırlayıcı, altı parametrik EQ bandı gibi yeni Fairlight ses donanımları ve ana kazanç kontrolü.

HDMI monitör çıkışı, kaynaklarınızı, grafiklerinizi, önizlemenizi ve program çıkışınızı tek bir ekranda görmenizi sağlar.

 

Kiralık Blackmagic ATEM Mini Paket İçindekiler

1 Adet - Blackmagic ATEM Mini 

1 Adet - Taşıma Çantası

Ekipman Fiyat Listesi

Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 200 TL 200 TL
3 Gün 480 TL 160 TL
5 Gün 750 TL 150 TL
7 Gün  980 TL 140 TL
14 Gün 1650TL 120 TL
21 Gün 2300 TL 110 TL
30 Gün 3000 TL 100 TL