İnternetten Canlı Yayın

 

İstenen sayıda istenen noktadan üyelere özel ya da herkese açık yayın yapmaya imkan tanıyan canlı yayınlar, A’dan Z’ye prodüksiyon hizmetimizle destekliyoruz.

Etkinlikleri yalnızca etkinlik mekanında bulunanların değil, istenen sayıda kişinin aynı anda izleyebilmesini mümkün kılan İnternet Canlı Yayını ile dijital yayınlarınıza yeni bir soluk kazandırabilirsiniz. Özel günler, önemli konuşma ve sunumlar, defileler, açılışlar, konferanslar, eğitimler için prestijli ve kullanışlı bir yöntem olan İnternet Canlı Yayını, etkinliklerin kapsama alanını dünyanın bir ucuna kadar genişletebiliyor.

Bugün ulaşılan en yüksek yayın kalitesi olan “full HD” ve  "Youtube 4K" yayın imkanına sahip  altyapımızla, Gürbüz Prodüksiyon ekibinin prodükisyon hizmetleriyle desteklenerek kusursuz bir canlı yayın temin edilebiliyor. En ufak bir hatanın bile geri dönüşünün mümkün olmadığı canlı yayın sürecinin baştan sona aksamasız, hatasız, arızasız, kesintisiz sürmesini, ihtiyaç duyulan tüm ekip ve ekipmanlarla anahtar teslimi çözüm sunuyoruz…

 

Open Broadcaster

Open Broadcaster Mac, Windows ve Linux sistemlerinde video kayıt ve canlı internet yayını için kullanılan ücretsiz açık kaynak yazılımdır. Bağlı bulunan Web Presenter'ınızdan yayınlanan videoyu alır ve YouTube, Twitch.tv ve başkaları gibi hizmetlere ve diğerlerine internet üzerinden yayın yapar. Open Broadcaster programınızın bir arşiv dosyasını bile kaydedebilir.

 

XSplit Broadcaster

XSplit Broadcaster herkesin profesyonel kalitede canlı yayın ve kayıt oluşturmasını mümkün kılan basit ve sezgisel bir arayüze sahip bir başka Windows bazlı popüler ses ve video miksleme uygulamasıdır. Yapmanız gereken tek şey  Web Presenter'ı bilgisayarınıza bağlamak ve internet üzerinden yayın yapmak için XSplit Broadcaster'ı kullanmaktır.

 

Facebook Live

Facebook Live arkadaşlarınızla ve profesyonel ağlarınızla bir anı paylaşmanızı kolaylaştırıyor. Bunun için sadece Web Presenter'ınızı,bağlayın, en sevdiğiniz internet yayın yazılımını seçin ve Facebook live ile anında canlı yayın yapın. Bilgisayarınız standart bir webcam kullandığınızı düşüneceğinden herhangi bir kurulum yapmanıza gerek kalmayacak ancak video kaynağı için profesyonel yayın ekipmanı kullanabileceğinizden videonuzun kalitesi çok daha iyi olacaktır.

 

YouTube Live

YouTube Live global yayıncılıkta kurulumu ve kullanımı kolay bir devrimdir! YouTube Live'de kendi kanalınızı kurabilir ve sonra canlı internet yayını için Open Broadcaster gibi bir yazılımla beraber Web Presenter'ı kullanabilirsiniz. Canlı internet yayınının yanı sıra, zamanı belirlenmiş etkinlikler hazırlayabilir ve YouTube'un toplum özelliklerini kullanarak tanıtımını yapabilir ve bir izleyici kitlesi oluşturabilirsiniz.

 

Livestream Producer / Studio

Livestream Producer ve Studio her yıl internet üzerinden 10,000,000’u aşkın sayıda etkinliğin yayınlanması için kullanılmaktadır.Web Presenter ile birlikte kullanıldığında; bilgisayarlara, tabletlere ve telefonlara, hepsi aynı anda olmak üzere anlık HD çoklu-bit oranında canlı internet yayını sunar. Buna ek olarak, Livestream her bir etkinliğin 1 milyon’u aşkın eşzamanlı izleyici kitlesine ulaşmasını sağlayan dev bir yayın kapasitesinin altından kalkabilmektedir.

 

 

Periscope

Periscope dünyanın her yerinden canlı video izlemenizi ve yayınlamanızı sağlayan Twitter'ın canlı internet yayın video uygulamasıdır. Web Presenter'ı Periscope internet yayın videonuzun kaynak girişi olarak kullanabilir ve videonuzun linkini izleyicilerinize tweet yaparak onların izlemesini sağlayabilirsiniz.

 

Twitch.TV

10 milyonu aşkın, günlük izleyici kitlesi ile Twitch oyun oynayanlar ve yaratıcı sanatlar camiası için dünyanın önde gelen sosyal video platformu ve topluluğudur. Web Presenter bilgisayarınıza bir kamera ve oyun konsolü bağlamanızı mümkün kılarak dünyanın dört bir yanında bulunan arkadaşlarınızla ve hayranlarınızla oyun oynama deneyimlerinizi inanılmaz kalitede Twitch aracılığıyla yayınlayarak paylaşmanızı sağlar.

 

Wirecast

Wirecast kameralar arasında geçiş yapmanızı, geçiş ve efektler ilave etmenizi ve videonuzu masaüstünden dünyaya internet üzerinden yayın yapmanızı mümkün kılan bir prodüksiyon yazılımıdır. Wirecast’a profesyonel kameralar bağlamak için Web Presenter’ı kullanın, sonra yayın başlıkları ilave edin, chroma key uygulayın, ses miksleyin ve istediğiniz temel internet yayın hizmeti aracılığıyla programınızı internet üzerinden yayın yapın

 

Konser Canlı Yayın

Konser etkinliklerinizi facebook, youtube, IP olarak internet üzerinden canlı olarak yayınlayalım.

 

konsercanliyayin_bg

 

konferanscanliyayin_bg

 

Kongre Canlı Yayın

Kongre ve Konferans etkinliklerinizi facebook, youtube, IP olarak internet üzerinden canlı olarak yayınlayalım.

 

Restoran Canlı Yayın

Mutfak ve Restoran Programlarınızı facebook, youtube, IP olarak internet üzerinden canlı olarak yayınlayalım.

 

yemekcanliyayin_bg

 

CANLI YAYIN REFERANSLAR

 

 

 

 

 

 

Hemen Teklif Alın!

Canlı yayınla ilgili detaylı bilgi ve etkinliğinize özel öneriler için iletişime geçin